wijkkrant de noordhoek

Wijkkrant De Noordhoek

De wijkkrant De Noordhoek wordt samengesteld door een onafhankelijk redactieteam. Dit redactieteam bestaat uit een aantal vrijwilligers uit de wijk en is verantwoordelijk voor de inhoud en vormgeving van de wijkkrant.

 

Behalve in de Tilburgse wijk Noordhoek wordt de wijkkrant ook verspreid in het deel van Tilburg centrum wat ligt tussen de Noordhoekring, Spoorlaan, Heuvel en Paleisring / Stadhuisplein / Schouwburgring.

 

Wijkraad De Noordhoek is financieel verantwoordelijk voor de uitgave van Wijkkrant De Noordhoek.

 

Onderaan deze pagina vind je alle uitgaves van de wijkkrant sinds 1975.

Contact

e-mail: stuur mail naar wijkkrant

Facebook: open Facebookpagina wijkkrant

Twitter: open Twitterpagina wijkkrant

 

Oplage
5.500 stuks
Verschijnt 8 keer per jaar


Snel naar:  Kranten  •  Aanleveren kopij  •  Archief  •  Redactie


Voila, de gloednieuwe en allereerste wijkkrant van 2023 is een feit. Met deze keer de kennismaking met de nieuwe wijkwethouder Yusuf Çelik, de verdwenen huizen aan de hoek Laagstraat / Noordhoekring, reacties op het aangepaste parkeerbeleid (per 1 februari), statenlid Kevin Hordijk over de rol......

De aller- allerlaatste wijkkrant van 2022 is een feit. Deze week op je deurmat én online, met nieuws over o.a. het rijtuig op de stadscamping, de aangepaste parkeerregeling in De Noordhoek, beelden uit de wijk (vroeger, nu & in kerstsfeer), een raamverhaal over de Kaarsentempel,......

Wordt het dan eindelijk koud? Een prima weertje om de rebus uit onze wijkkrant op te lossen? Checken of je oplossing klopt? Dat kan in deze heerlijke video.   Idee, montage en editing: Ad van Iersel Lyrics: The Teddy-Bear’s Picnic / Henry Hall and His......

Wijkkranten 2023

Aanlever- en verschijningsdata

Editie 1 2023
Deadline voor aanleveren 14 jan
Datum verschijnen rond 30 jan

Editie 2 2023
Deadline voor aanleveren 25 feb
Datum verschijnen rond 13 mrt

Editie 3 2023
Deadline voor aanleveren 8 apr
Datum verschijnen rond 24 apr

Beeld of tekst aanleveren?

Stuur je bijdrage voor de deadline naar
wijkkrantdenoordhoek@gmail.com

Adverteren in de krant?

Neem contact op met
c.audenaerd@kpnmail.nl

Bijdragen aan je wijkkrant?

Vind je het leuk af en toe een stukje te schrijven? Heb je een goed idee dat je met je wijkgenoten wil delen? Stuur het naar wijkkrantdenoordhoek@gmail.com

Archief Wijkkranten

2022

2021

2020

2019

Redactie van Wijkkrant De Noordhoek

Annelies Schipper
Eindredactie

Frank Vermeulen
Redactie

Lida Bos
Redactie / illustratie

Jaap van den Dries
Website en fotografie

Clemens Audenaerd
Redactie

Eugenie Verschuren
Communicatie en social media

Wil Verheggen
Redactie

Fransje ter Doest
Redactie

Laurens Elzinga
Redactie

Geert Seebregts
Advertenties / recepten

Chris Oomes
Redactie / fotografie

Han van den Berg
Fotografie

Hans van Welbergen
Advertentieopmaak

Linda van de Kerkhof
Vormgeving

Karel Geboers
Vormgeving