wijkkrant de noordhoek

Wijkkrant De Noordhoek

De wijkkrant De Noordhoek wordt samengesteld door een onafhankelijk redactieteam. Dit redactieteam bestaat uit een aantal vrijwilligers uit de wijk en is verantwoordelijk voor de inhoud en vormgeving van de wijkkrant.

 

Behalve in de Tilburgse wijk Noordhoek wordt de wijkkrant ook verspreid in het deel van Tilburg centrum wat ligt tussen de Noordhoekring, Spoorlaan, Heuvel en Paleisring / Stadhuisplein / Schouwburgring.

 

Wijkraad De Noordhoek is financieel verantwoordelijk voor de uitgave van Wijkkrant De Noordhoek.

 

Onderaan deze pagina vind je alle uitgaves van de wijkkrant sinds 1975.

Contact

e-mail: stuur mail naar wijkkrant

Facebook: open Facebookpagina wijkkrant

Twitter: open Twitterpagina wijkkrant

 

Oplage
5.500 stuks
Verschijnt 8 keer per jaar

In de wijkkrant die in april 2021 uitkwam, stond weer een nieuwe rebus. Een moeilijke, dus we zijn benieuwd of je de oplossing hebt gevonden. Checken of je het goed had? Bekijk daarvoor dit filmpje! camera, soundscape, editing: Ad van Iersel animatie: Lida Bos lyrics:......

Jarenlang is er over gesteggeld en na Pasen gaat het echt gebeuren: de Nieuwlandstraat en het Radioplein worden autovrij tussen 11.00 uur en 06.00 uur. Hiermee krijgen voetgangers veel meer ruimte. Direct aanwonenden en ondernemers kunnen voor hun auto een ontheffing krijgen. Dit wordt gecontroleerd......

Deze keer een mooie rebus in wijkkrant #2. Had je de oplossing al gevonden? Check in dit filmpje of je het goed had! camera, soundscape, editing – Ad van Iersel poppenspel – Lida Bos lyrics – Eric Idle, Monty Phyton...

Misschien stond je al wel eens stil bij de ramen van Dionysiusstraat nummer 11A. Want iedere 4-8 weken is daar weer een nieuw kunstwerk te bewonderen. Nieuwsgierig naar wie deze etalages bedenkt en maakt? Je leest alles over in de tweede krant van dit jaar.......

In de tijd van zelfscankassa’s en online boodschappen doen, is de SRV-wagen vrijwel uit het Tilburgse straatbeeld verdwenen. Er rijdt er nog één rond: Tonnekes rijdende winkel, een kleine mobiele supermarkt.  Onze verslaggever Wil Verheggen ging erop uit om te onderzoeken wie Tonneke is, hoe......

Al tientallen keren keek onze redacteur Fransje ter Doest omhoog naar het hoek appartement op de eerste etage van Vormenrijk, waar je op kijkt als je oversteekt vanuit het Spoorpark bij het stoplicht bij de St. Ceciliastraat. En diverse keren had ze andere wandelaars en......

Er werd de afgelopen maanden hard gewerkt om het Lindenplein een opknapbeurt te geven. De grote werkzaamheden zijn inmiddels afgerond. Je moet er voor nu wel zelf nog wat lentegroen bij bedenken, maar als de zon een beetje schijnt zie je het resultaat. 📷 Chris......

In Wijkkrant De Noordhoek van januari stond deze keer niet een ‘zoek de tien verschillen puzzel’, maar een doolhof. Vond jij de weg van A naar B? Bekijk hier de oplossing: camera – Ad van Iersel animatie – Lida Bos lyrics – Donovan...

Om een vreemd 2020 toch warm een feestelijk af te sluiten, riep Stichting Noordhoek o.a. in de Wijkkrant op om van onze wijk een KERSTWIJK te maken. Zij vroeg bewoners om ramen aan de straatkant aan te kleden, te versieren of iets tentoon te stellen......

ONS Soepje is weer terug! De actie die in het vroege voorjaar ontstond om verse soep en maaltijden bij zieken en kwetsbaren te bezorgen, stond heel even stil. De behoefte aan de maaltijden was erg groot, maar het aantal bezorgers liep terug. De organisatie maakte......

Aanlever- en verschijningsdata

Editie 3 2021
Deadline voor aanleveren 31 mrt
Datum verschijnen rond 20 april

Editie 4 2021
Deadline voor aanleveren 12 mei
Datum verschijnen rond 1 juni

Editie 5 2021
Deadline voor aanleveren 23 juni
Datum verschijnen rond 13 juli

Beeld of tekst aanleveren?

Stuur je bijdrage voor de deadline naar
wijkkrantdenoordhoek@gmail.com

Adverteren in de krant?

Neem contact op met
c.audenaerd@kpnmail.nl

Bijdragen aan je wijkkrant?

Vind je het leuk af en toe een stukje te schrijven? Heb je een goed idee dat je met je wijkgenoten wil delen? Stuur het naar wijkkrantdenoordhoek@gmail.com

Archief Wijkkranten

2020

2019

Redactie van Wijkkrant De Noordhoek

Annelies Schipper
Eindredactie

Frank Vermeulen
Redactie

Lida Bos
Redactie / illustratie

Jan Goossens
Redactie

Clemens Audenaerd
Redactie

Kevin Hordijk
Redactie

Wil Verheggen
Redactie

Fransje ter Doest
Redactie

Laurens Elzinga
Redactie

Geert Seebregts
Advertenties / recepten

Chris Oomes
Redactie / fotografie

Han van den Berg
Fotografie

Hans van Welbergen
Advertentieopmaak

Linda van de Kerkhof
Vormgeving

Karel Geboers
Vormgeving

Eugenie Verschuren
Communicatie / social media

Jaap van den Dries
Website en fotografie